contact@navrood.com

درباره ما

پیام مدیر عامل

از روزهای آغازین فعالیت شرکت ناورود با خود عهد بستیم که با رعایت اصول «کیفیت، زمان، و هزینه » پروژه های مورد قرارداد را به نحو شایسته به مورد اجرا گذاریم و به جامعه مهندسی ادای دین نماییم. خوشحالیم  که در مدت حدوداً 35 سال فعالیت شرکت با کمک سازمان عملیاتی، مهندسین و متخصصان و همکاران محترم شرکت موفق به پیاده کردن این مهم در پروژه های در دست اقدام شده ایم و بنا داریم در آینده نیز با  بکارگیری اهرم های قوی زیر هر چه بیشتر و کاملتر به بلوغ کاری خود برسیم:

  • بنا داریم سازمان مدیریت یکپارچه را هرچه کاملتر پیاده و هدف ترسیم شده در پروژه های مورد نظر را تعقیب نماییم.
  • برآنیم سازمان HSE را آنچانکه شایسته حفظ سامتی انسانهاست به نحو احسن و با بکارگیری نیروهای کارآمد و دستورالعمل ها و آئین نامه های کارساز ارتقاء بخشیم.
  • بنا داریم سازمان و مدیریت کیفیت را تقویت و با احساس مسئولیت هر چه بیشتر به ارائه خدمات مطلوب ادامه دهیم.
  • برآنیم برنامه ریزی و کنترل پروژه و کنترل هزینه ها را مورد توجه خاص قرار داده و در جهت گسترش و ارتقاء آن در تمام سطوح کوشا باشیم.
  • مهندسی ارزش را بیش از پیش مورد توجه قرار داده و در جهت تکامل هرچه بیشتر آن گام برداریم.
  • تأمین مالی پروژه ها و به تبع آن اجرایی نمودن پروژه های PCF ،EPCCF ،EPCF بخشی از هدفهای ترسیم شده شرکت می باشد. تاکنون موفق به پیاده کردن سیستم کارآمد تأمین مالی پروژه ها شده ایم و امید به ارائه خدمات شایسته داریم.

به عنوان اولین گام در جهت تحقق این مهم برآنیم تا با گسترش سیستم آموزش مستمر مهندسان، متخصصان و کارمندان اقدام و بسترساز پشتوانه محکم مهندسی و اجرایی پروژه ها گردیم.

علی شیعه بیگی / مدیرعامل و عضو هیأت مدیره

درباره ناورود

شرکت ناورود در سال 1360 فعالیت خود را در زمینه عملیات راهسازی آغاز و سپس با انجام پروژه پتروشیمی تبریز وارد عرصه اجرای عملیات سیویل و خطوط لوله زیرزمینی در پروژه های نفت، گاز و پتروشیمی گردید.پس از تکمیل و تحویل پروژه های متعدد در زمینه های یاد شده، شرکت با رهبری کنسرسیوم NST متشکل از شرکتهای ناورود، استیم و تکادو، اجرای موفق پروژه احداث مجتمع اولفین نهم در عسلویه را بصورت کلید گردان به پایان رسانید.

شرکت ناورود با رهبری کنسرسیوم NASR (متشکل از شرکتهای ناورود، آریا پیشرو قرن، استیم و رادیرا) متولی اجرای پروژه ملی EPC1 در فاز 12 توسعه میادین گازی پارس جنوبی بوده است. از دیگر افتخارات این شرکت اجرای موفق پروژه های احداث خطوط لوله انتقال نفت و گاز در صعب العبورترین مناطق جغرافیایی است که در سایه توان فنی بالا و تجهیز امکانات مناسب میسر شده است.

هدف غایی شرکت ناورود ارائه خدمات فنی و مهندسی به بهترین شیوه ممکن و تبدیل شدن به یکی از شرکت های قدرتمند در سطح بین المللی می باشد.

این خدمات در حیطه فعالیت های عمرانی و صنعتی مختلف از جمله راهسازی، لول هگذاری، ساخت سد و فرودگاه، تأسیسات و تجهیزات و ساخت مجتمع های  صنعتی و غیر صنعتی از جمله صنایع نفت و گاز و پتروشیمی می باشد. به منظور ارائه هرچه مطلوبتر این خدمات شرکت خود را موظف می داند که رضایت تمامی استفاده کنندگان از این خدمات را همواره مد نظر قرار داده و در راستای دسترسی به آن حداکثر تاش خود را انجام دهد.

در اولین پروژه خود در بخش نفت وگاز شرکت کردیم – مجتمع پتروشیمی تبریز 

برنده قراردادی برای احداث خط لوله 52 کیلومتری گاز شدیم.

پروژه ای برای ساخت یک نیروگاه کامل را برنده شدیم -نیروگاه Ethan Cracking،نهمین مجتمع الفین

برنده یک قرارداد برای اجرای اولین پروژه EPC خود در زمینه نفت و گاز شدیم،به ارزش بیش از 284 میلیون دلار

زمینه عملیات اجرایی خود را گسترش  دادیم به صورتی که شامل عملیات لوله گذاری A/G و نصب تجهیزات و…

برای اولین بار برنده قراردادی برای اجرا به صورت EPC برای پروژه خط راه آهن شدیم.

اعضای هیئت مدیره

علی شیعه بیگی

مدیرعامل و عضو هیأت مدیره

maghalat

علی اصغر غفاری

رئیس هیأت مدیره

ابوالقاسم شیعه بیگی

نایب رئیس هیأت مدیره

جعفر خضری

عضو هیأت مدیره

بابک شیعه بیگی

عضو هیأت مدیره

پروژه های ما